Pole namiotowe w Dziwnówku – znajdź swoje miejsce na piękny urlop!

W samym sercu malowniczej miejscowości Dziwnówek, otoczonej pięknymi plażami i bujnymi lasami sosnowymi, znajduje się nasze unikatowe pole namiotowe. Tę wyjątkową, imponującą przestrzeń z dostępem do linii brzegowej zaprojektowaliśmy z myślą o tych, którzy chcą połączyć komfortowy wypoczynek z bliskością natury.

Dlatego, jeśli wybierasz się na wakacje łączące przygodę z relaksem, koniecznie sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj parcelę na polu kempingowym w Dziwnówku. Znajdziesz tu miejsce na swój kamer lub namiot, a także domek, jeśli preferujesz taką formę pobytu. Zobacz, co czeka na Ciebie w klimatycznym obiekcie.

Przestrzeń – duży teren dla Twojej swobody i komfortu

Pole namiotowe rozciąga się na rozległym, atrakcyjnie uformowanym terenie, dając możliwość wyboru idealnego miejsca do rozstawienia namiotu. Dzięki starannie zaplanowanej infrastrukturze, każdy zakątek naszego pola oferuje dostęp do podstawowych udogodnień, w tym do punktów z prysznicami i łazienkami.

Bogata infrastruktura gwarantująca udane wakacje

Zadbaliśmy, aby na naszym polu namiotowym nie zabrakło niczego, co jest niezbędne do komfortowego wypoczynku. Do dyspozycji gości oddajemy:

  • Nowoczesne, czyste sanitariaty z prysznicami i toaletami,
  • punkty zasilania do podłączenia sprzętów elektrycznych,
  • miejsca do grillowania,
  • pralnię oraz suszarnię,
  • bezprzewodowy dostęp do Internetu,
  • mały sklepik z artykułami pierwszej potrzeby oraz produktami spożywczymi.

Co ważne, na terenie naszego obiektu mile widziani są wszyscy goście. Zapraszamy Cię do nas także, jeśli podróżujesz ze swoim czworonożnym przyjacielem. Zwierzęta domowe czują się u nas fantastycznie!

Atrakcje – na polu campingowym w Dziwnówku nie ma nudy!

Nasze pole namiotowe stawia także na różnorodność atrakcji, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Proponujemy przede wszystkim miejsce dla aktywnych, którzy lubią sporty wodne lub dopiero chcą ich spróbować. To możliwe, bo dysponujemy ślizgiem dla skuterów wodnych, a nasi goście mogą korzystać z bezpośredniego dostępu do Dziwnej. W okolicy nie brakuje ścieżek, gdzie można spacerować, jeździć na rowerze, uprawiać nordic walking. A to wszystko w otoczeniu pięknej przyrody, gdzie powietrze jest czyste, a problemy cywilizacyjne nie istnieją.

W pobliżu znajduje się także rezerwat przyrody „Klif w Dziwnówku”, latarnia morska w Niechorzu, przystań pasażerska, skąd można popłynąć w rejs i wiele innych.

Zapraszamy serdecznie na niezapomniany wypoczynek w otoczeniu natury i pięknych krajobrazów Dziwnówka!

Szczegóły

Dostępne